YİĞİT TESİSAT Tuvalet-Klozet-Lavabo-Banyo-Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Temizleme ve Yenileme Servisi 05343483231

Çatı - Eksiz oluk

Günümüz teknolojik olanakları, doğanın bize sunmuş olduğu birçok malzemeyi daha işlevsel kullanma fırsatı vermektedir. Özellikle yapı tasarımlarında metalin kullanımı her geçen gün artmakta ve modern teknoloji ürünleri geleneksel sistemlerin yerini almaktadır

Çağdaş Teknoloji ürünü  estetik görünümünün yanı sıra karyükü ve buzlanma gibi zorlu hava koşullarına karşı özel tasarımı sayesinde yıllar boyu problemsiz kullana bilme imkanı sunuyor. 5” (127 mm) ve 6” (153 mm) boyutlarında iki ayrı formda üretilen Mavi Metal, tek inişli sistemlerde dahi asgari 100 m2lik çatı örtüsündeki yağmur suyunu zemine taşıma kapatisesine sahiptir. Eksiz üretilebilme ve her türlü bağlantı elemanı ile beğeninize sunulmaktadır.

 

Çatı yapımı, Çatı fiyatları, Çatı sistemleri, Çatı Kaplama, Çatı aktarma Çatı izolasyonu, Çatı izolasyon sistemleri, ve Her Nevi Çatı İşleri ve Çatı Sistemi Uzman Kadromuz Tarafından Titizlikle Yapılır Çatı İşleri ve çatı fiyatları hakkında bilgi almak için Firmamıza Ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

 

Çatı fiyatları, çatı, çatı yalıtımı, çatı aktarma, yalıtım, çatı ısı yalıtımı, çatı izolasyonu, çatı su yalıtımı hakkında öğrenmek istediklerinizi firmamıza mail atarak mantolama sistemleri ve çatı izolasyon sistemleri hakkında bize mail atabilirsiniz çatı ile ilgili tüm maillerinizi en kısa sürede cevaplamaya hazırız. sizler çatıcı ve çatı izolasyon fiyatları hakkında merak ettiklerinizi sorun biz yanıtlayalım

 

Firmamızdan Çatı Fiyatları Hakkında bilgi alabilir,Çatı Fiyatları için detaylı ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

 

Çatı fiyatları ve çatı yapımı maliyeti : Çatı Fiyatları hesaplamaları çatı yapılmadan önce çatı yapımının ekonomik açıdan maliyet analizi yapılmalıdır. Bu sonuca göre de çatı maliyeti fiyatları çıkmaktadır. yapılarda çatı sistemi içerisinde Çatı için fiyatları kullanılacak çatı sistemi malzemelerine, göre Çatı İzolasyon Fiyatları, değişiklik gösterebilmektedir..

 

Binaların Çatıları bir yapının en önemli yapı elemanıdır Çatıların sağlam biçimde ömrünü uzatmanın yolu çatı için gereken bütçe fiyatları hesaplanmadan önce iyi kalitede olan çatı malzemeleri, düzgün uygulanacak bir çatı işçiliğinden geçer, sonrasında çatı sisteminin en önemli kısmı tabi ki çatı fiyatları olmaktadır.

 

Çatı fiyatları ve çatı sistemi:

 

Burdaki amaç Çatının statik ve yapısal ayrıntıları göz önünde bulundurularak çatı malzemelerinin kalitesi ve doğru çatı yapımı ve çatı izolasyonu uygulama esaslarının değerlendirilmesidir.

 

Aslında çatılar yapıların inşaat maliyetleri içinde çok küçük bir yüzdelik dilim içinde yerini alır lakin Binalar yapılıp kullanılmaya başlandığında binalarda yapılan genel istatistik sonuçlarında Çatı sistemi sorunları ve çatı yalıtım şikayetleri ile %90 lara varan çatı sistemi problemeleri ile 1. sırada bulunur

 

Çatı yapımında ve Çatı İzolasyonunda amaç sadece yapıların üstünü bir aksesuar gibi örtmek değil ileride telafisi zor ve maliyetli çatı sistemleri kaynaklı sorunlar ile karşılaşmamak ayrıca çatı yalıtımı ve su yalıtımı kusursuz olarak sağlanarak çatı ısı yalıtımı ileride çatıdaki ısı kaybını minimize ederek yakıt tasarrufu sağlamak olduğu için seçilecek çatı sisteminde yapının konumu, yüksekliği, yapının iklim şartları aldığı yağış oranı, hava akımı ve rüzgar vs. hesaplanarak buna uygun bir çatı sistemi düşünülmelidir.

 

 

Kemal YİĞİT

 0534 348 32 31

OFİS

0312 323 12 82

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS