All for Joomla All for Webmasters
  • 05343483231
  • Acil Ankara Geneli 7/24 hizmet

Bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.   

Kanalizasyon Açıcı Usta Ankara

 

Binaların tüm gider tesisatları tek bir yerde toplanır ve ana kanalizasyon hattına bağlanır. Binada oluşan atık suların tamamı şehir kanalizasyon hattına gider. Kanal hattının çok uzun yapılması Kanalizasyon Tıkanıklıklarında müdahale işlemini zorlaştırır. Kanalizasyon Hatlarına belirli aralıklarla Logarlar konularak Kanalizasyon Tıkanıklığı meydana geldiğinde, Kanalizasyon hattının açılması ve temizlenmesi işleminin daha kolay yapılmasını sağlar. Kanalizasyon atık sularının taşıdığı yağ, toz, toprak parçaları ve katı cisimler Logarlarda birikerek Logar Tıkanıklığına yol açar. Ankara Kanal Açma firması olarak yaşadığınız tüm Logar tıkanıklığı sorunlarını uzun süreli olarak çözüyoruz. Modern cihazlarla Logarlara zarar vermeden, kırma, kazıma işlemine gerek olmadan Logar temizliği, Logar tıkanıklığı açma hizmeti sunuyoruz.

Kanalizasyon sistemlerinin bakım ve onarımları, düzenli temizliği yapılmadığında tıkanıklık riski artmaktadır. Acil durumlarda 7/24 Kanalizasyon Açma hizmeti veren KANAL tüm araç ve cihazlarını son teknolojiye adapte etmiş olarak hizmete devam eden Ankara Kanalizasyon Firmaları, arasında yer almaktadır.

Ayrıca kameralı görüntüleme cihazı sayesinde kanalizasyon tıkanıklığının sebebi ve yerini kolayca tespit eden bu bilgiler ışığında uyguladığını yöntemlerle kanalizasyon borularında yaşanan tıkanıklığı giderir. Kanalizasyon tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun cevabı teknolojik gelişmelerle değişmektedir.

Kanalizasyon Yenileme

Kanalizasyon boru hatları, yıpranma, ezilme, çökme, yanlış imalat ve hatalı yapılan işçiliklerden dolayı tıkanma riski taşır. Uzun süreli sağlıklı olarak çalışması beklenen Kanalizasyon Hatları bu tür hatalardan dolayı zaman içerisinde özelliğini yitirerek kullanılmaz hale gelebilir. Ankara’da Kanalizasyon Sistemleri konusunda deneyimli ve uzman bir ekibe sahip olan firmamız Kanalizasyon yenileme işlerinizde de uygun maliyetlerle sizlere hizmet vermektedir.

Son teknoloji cihazlarını kullanan tesisat firmaları, tıkanıklığı gidermek için robot cihazları kullanmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklık sorununa sebep olan, aynı lavabo tıkanıklığı ve banyo tıkanıklığındaki gibi maddenin ne olduğunu kameralı görüntüleme cihazı sayesinde tespit edildikten sonra, robot cihazların ucuna boruları tıkayan maddeye uygun aparat takılır ve tıkanıklık giderilir. Bu nedenle kanalizasyon tıkanıklık nedenleri bilinmeli ve ona göre hareket edilmelidir. Ancak kanalizasyon tıkanıklığı, kullanıcı hatalarından değil de kanalizasyon kuyusunun yerinden, boruların montajı sırasındaki hatalardan veya boruların eğiminden kaynaklanıyorsa başka işlemlerin yapılması gerekir.