• 05343483231
  • Acil Ankara Geneli 7/24 hizmet

Bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.   

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Tuvaletiniz mi tıkandı? Hiç telaşa kapılmayın. Firmamız Yiğit Sıhhi Tesisat’ı arayın, size en kısa sürede ulaşarak sorununuzu ortadan kaldıracağız.

Firmamız Ankara’ da öncelikle robot cihazlarla etrafı kirletmeden kısa süre içinde tıkanıklığı açar ardından tuvaletinizi tıkayan nesneleri kameralı cihazlar ile görüntüleyerek pimaş giderinde tuvaletinizi tıkayan farklı bir sebep var ise bunu size kamera ekranında gösterir.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemi Ne Kadar Sürer?

Yiğit Tesisat ve yapının fiziksel özellikleri fark etmeden tuvalet tıkanıklığı açma işlemi ortalama olarak 15 dakika kadar sürmektedir. Ancak bizimle iletişime geçmeden önce sert cisimlerle veya içeriğinde ne olduğu bile bilinmeyen olur olmadık kimyasallarla gideri kendi başına açmaya çalışan müşterilerimiz borulara zarar verebilmekte, bu tip boruların da hasar gördüğü durumlarda işlem daha uzun sürebilmektedir. Ankara Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmadan önce gideri kendi başınıza açmaya çalışmamanızı önermektedir. Acemice uygulamalar giderin açılmasını sağlamadığı gibi, daha büyük hasar oluşmasına ve dolayısıyla tamir için daha fazla masraf yapmanız yol açabilir.

Ankara Tuvalet Borusu Açma Hizmeti

Size en yakın tesisatçı ustanın eski tekniklerle lavabonuzu açmak için gelip boşa vakit kaybetmenize gerek kalmadan en iyi teknikleri uygulayarak tıkanan yeri tespit edebiliriz. Kanal tespit kameraları sayesinde 1 günlük iş 2 saate düşürülebilir. Lavabonun taşması sonucu ortalık berbat olmadan eviniz kirlenmeden bizi arayabilirsiniz.

Ankara pimaş borular mutfak, banyo ve tuvaletteki atık suları kanalizasyon şebekesine iletmek için kullanılıyor. Bu alanlarda hatalı kullanımlar sonucu pimaş borular tıkanabiliyor. Mutfaklardaki yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, tuvalet kâğıtlarının ve saç, sabun atıklarının tuvalet ve banyo giderlerine atılması pimaş boruların tıkanmasına neden oluyor. Bu konuda binalarda yaşayanların dikkatli olması gerekiyor. Dikkatli kullanıldığında tıkanmaları uzun süre önleyebilirsiniz. Ama özellikle evlerdeki pimaş boruları çoğu kez kireçlenmeler sonucu da tıkanabiliyor.

Basit tıkanmalarda pompa, kimyasal ilaçlar çözüm olabiliyor. Ama daha ciddi tıkanmalarda pimaş boru açma cihazları kullanılmalıdır. Firmamız tesisat sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak temiz ve sorunsuz çözümler sunuyor. Tıkanma sorununu bize ilettiğinizde deneyimli ekibimiz gerekli cihazlarıyla adresinize geliyor ve önce tıkalı yeri tespitini yapıyor. Tıkalı boru; kameralı cihazla ve robotla; kırmadan dökmeden tespit edilebiliyor.

Bu cihazlara sahip olmayan firmalar tıkalı yeri bulmak için boruları kırmak zorunda kalacaktır. Bu da size ek masraflar çıkaracaktır. Her yer kirlenecek, borular değişecek ve bu alanlar bir süre kullanılamayacaktır. Bu sorunları size yaşatmayacak olan firmamızı tercih ederek sorununuzun kolayca çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Tesisat Ekibimiz artık Ankara’ da tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, kanal açma hizmetlerini robotla ve modern teknolojik cihazlarla yapıyor.

Deneyimli tesisat ekibimiz cihazı en iyi şekilde kullanarak kanal içindeki problemleri tespit ediyor. Bu cihazla daire içi hatların da görüntüleri alınabiliyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek son teknoloji ürünü cihazları hemen alıyor ve çalışmalarında kullanmaya başlıyor. Teknolojiyle uyumlu çalışmanın sonucu hizmetlerini, hızlı ve garantili yapabiliyor, en ekonomik fiyatlarla hizmet verebiliyor. Cihaz olmadan kanallardan görüntü alabilmek ve içindeki sorunları tespit edebilmek mümkün değildir. Bu nedenle eskiden kanal sorunları pek çok yer kırılarak çözülmekteydi. Kırmadan dökmeden, temiz ve sağlıklı bir ortamda tesisat sorunlarının çözümü ancak profesyonel firmaların işidir. Bilgisayarlı, kameralı cihazla tıkalı kanalizasyon açma ve diğer çözümler başlangıçta size biraz pahalı gelebilir. Ama ek tadilat masraflarının çıkmaması size çok daha ucuza mal olacaktır. Zaman ve emek kaybı yaşanmadan sorunlar çözülecektir.