• 05343483231
  • Acil Ankara Geneli 7/24 hizmet

Bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.   

Ankara Süzgeç Açma Hizmeti

Yerden sular mı çıkıyor? Banyo gideri mi tıkandı?

Kırılmadan banyo yer süzgeçi gideri nasıl açılır diye düşünüyorsanız firmamızı arayın. Ankara gider açma robotları ile gelelim tıkanıklığa sebep olan maddeleri borunuzun içerisinden parçalayarak çıkaralım. Profesyonel ekibimiz seramiklerinizi kırmadan bu işi kolayca halleder. Açılan süzgeç tıkanıklık için garanti veriyoruz. Kamera görüntüsü alındıktan sonra problemi ustalarımız değerlendirir ve neden banyo giderlerinizin tıkandığını size açıklar. Ayrıca Yiğit tesisat bir ilke imza attı. Çok pahalı olduğu için her ekipte bulunmayan kameraları tüm servis araçları için satın aldı. Kamerasız tıkanıklık açılır mı diyorsanız bizi arayın. Firmamızın prensibi ucuza iş yapmak değil uygun fiyatlarla kaliteli iş yapmaktır. Tıkanıklığa sebep olan maddelerin borunuz dan tamamen bertaraf edildiğini görmek istiyorsanız kamera şarttır. Ayrıca kamera görüntüleme sistemleri ile boru içerisinde tıkanmaya sebep olan problemleri tek tek görebilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Tuvalet Tıkanmaları Atılan çocuk bezleri, peçete, toz bezleri, kalitesiz tuvalet kağıdı gibi suda erimeyen cisimler yüzünden tuvalet tıkandı gibi sorulara yol açar ve bu bir kabusa dönüşebilir.

Tıkanıklığı Robot Teknolojisiyle Açıyoruz

Uzman ekibimiz kısa sürede size ulaşır ve tıkanık tuvaletinizi kırıp dökmeden, pimaş borusuna zarar vermeden tuvaletinizi açar. Özel görüntüleme robotunun aparatı tuvalet tıkanıklığı sorununa sebep olan yabancı cismi ve boyutunu size söyler. Uzman personelimiz, robotun aparatını değiştirerek yerini bulduğu tıkanıklığı pimaşı kırmadan açar. Sonrasında tazyikli su basarak, ufak tefek yabancı cisimleri de temizler. Bu büyük sorunu en düşük maliyetle çözüme kavuşturur.

Ankara tuvalet açma tıkalı tuvalet açma tuvalet tıkandı tuvalet tıkanıklığı hizmeti vermekteyiz.

Ankara’ da tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?n sorusunun cevabı bizde;

Tıkanıklık Açma Profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tuvalet giderlerinizdeki sorunlar için;

BİZİ ARAYIN: 03123231282 – 05343483231

Ankara tıkanık tıkanıklık açma tıkanıklık açma Tuvalet Tıkanması Tuvaletinizin Gider Sorunu Gider Tıkanıklığı Tıkanmış Tuvaletler Tuvalet tıkanıklığı açma Keçiören tuvalet tıkanıklığı açma. Yenimahalle tuvalet tıkanıklığı açma. Altındağ tuvalet tıkanıklığı açma Çankaya tuvalet tıkanıklığı açma Mamak tuvalet tıkanıklığı açma Etimesgut tuvalet tıkanıklığı açma Sincan tuvalet tıkanıklığı açma. Pursaklar tuvalet tıkanıklığı açma Gölbaşı tuvalet tıkanıklığı açma Cubuk tuvalet tıkanıklığı açma Kahraman Kazan tuvalet tıkanıklığı açma ekibiyiz.