YİĞİT TESİSAT Tuvalet-Klozet-Lavabo-Banyo-Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Temizleme ve Yenileme Servisi 05343483231

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Tıkanan giderlerin en sık rastlananı mutfak giderlerindeki tıkanıklıklarıdır. Ev hanımlarının en çok canını sıkan ve yoran mutfak lavabosunun tıkanması meselesidir. Mutfak giderinin tıkanması ile ortaya çıkan ilk belirti kötü kokulardır.Genellikle tıkanan mutfak gideri ilk sinyalini böyle verir.Bu durumda tıkanan mutfak giderine yapılan yerinde müdahaleler yararlı olabilir.(Lavabo açıcı,çeşitli açıcı kimyasallar,pompa v.b) Fakat mutfak giderindeki kokular ve tıkanmalar sıklaşmışsa bu sizin sorunu yalnızca kısa vadede çözdüğünüzü gösterir.Yani bu mutfak giderini ileri bir zamanda başınızı ağrıtacak şekilde tıkanmasının belirtisi gibidir.

Tıkanan mutfak giderindeki bağlantıları sürekli eğilip bükülen borular ve ekler şeklindeyse sorun sandığınızdan büyük olabilir.Çünkü bu tip boru ve tesisatlar da köşeler de önce tortular birikir ve bu köşelerde zamanla kalın bir tabaka halini alır. Mutfak lavabonuzu birazda dikkatsiz kullanıyorsanız buradaki tortular deyim yerindeyse katılaşıp ,kayalaşır.Ve artık neredeyse tıkanan mutfak lavabonuz,mutfak gideriniz bir damla su bile geçirmez.Bu durumda yapılabilecek en akılcı çözüm profesyonel bir yardım almaktır. Tesisat olarak mutfak,banyo,klozet v.b tüm gider tıkanıklıklarında evinizi kırmadan,dökmeden ve kirletmeden tıkanıklılarınızı açıyor,gider tıkanıklığı kabuslarına son veriyoruz.Profesyonel ve güvenilir ekibimizin titiz çalışmaları ile siz evinizin keyfini çıkarırken biz sorunlarınızı en çabuk şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evlerde yaşanan en büyük krizlerden biridir tıkanmış bir tuvalet yada gider.Çoğu zaman da krize dönüşmesinin çok haklı sebepleri vardır.Tıkanmış tuvalet,tıkalı bir tuvalet yada tıkalı bir giderin başınıza açacağı sıkıntılar azımsanmayacak kadar çoktur.Çoğu zamanda tıkanmış tuvalet yada gider yapılan yanlış bir müdahale daha da büyük bir sıkıntıya yol açar.

Örneğin Altındağ’da tıkanan bir tuvalette ev sahibinin yaptığı yanlış müdahale tuvaletin taşması gibi korkunç bir durumla sonuçlanmış ve ekibimiz daireye ulaştığında bir kez daha tıkanmış tuvalet yada gidere yanlış bir müdahalenin nelere sebep olabileceğini gözleriyle görmüştür.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış tuvalet yüzünden mahvolmuş eşyalar ve korkunç durumda bir ev.(Ev sahibinin ruh hali de cabası tabi ki)Oysa Ankara tesisat ile eviniz kirlenmeden ve hiç yorulmadan çok kısa bir sürede tıkalı tuvaletiniz yada giderinizi açtırmak mümkün.Üstelikte son teknoloji ve profesyonel ustalar ile birlikte.Siz kahvenizi yudumlarken bir telefon ile profesyonel çözüm Ankara tesisat ile ayağınıza gelsin.

Kanalizasyon borularında ki tıkamalar iki çeşittir. Ana boru tıkanıklığı ve konutunuzun içerisinde yaşanan tıkanmalardır. Bu iki tıkanıklığı birbirinden ayırt etmek çok kolaydır. Eğer yukarıdan tuvalet veya lavabo kullanıldığında sizin dairenizden herhangi bir kanalizasyon taşma yapıyorsa anlayın ki ana boruda bir tıkanma meydana gelmiştir. Lavabodan su döktüğünüzde su geri geliyor, gitmiyorsa kendi dairenizin hatlarında tıkanıklık var demektir. Şimdi bu iki tıkanıklığı birer konu başlığı altında detaylı inceleme yapalım.