YİĞİT TESİSAT Tuvalet-Klozet-Lavabo-Banyo-Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Temizleme ve Yenileme Servisi 05343483231

Lavabo Açma Makinası İle Kırmadan Tıkanık Açma

Kırmadan Lavabo tuvalet Logar Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon açma atık su borularınız pik yada aspes boru ise ve sürekli tıkanmaya başladıysa en İyi çözüm borularınızı değiştirtmektir. Bilmediğiniz ilaçlarla Kanalizasyon açmaya çalışmayın, kanalizasyon açma işi için bir firmadan yardım alın. Borunuzu delebilirsiniz ve küçük bir tıkanık yüzünden tüm borularınızı değiştirtmek zorunda kalabilirsiniz.En profesyonel kanalizasyon açma firması Yiğit Tesisat Tuvalet borusu takanıklığı genellikle içerisine borudan geçemeyecek büyüklükte nesneler atıldığı zaman tıkanır yada tuvaletinizin boru çapı daraldığı içinde tıkanmış olabilir. Peki tuvalet borusu nasıl temizlenir, kendi kendinize açmak için tuvaleti tıkanan kişiler genellikle kimyasallara başvururlar ama malesef kimyasallar tıkanık bir tuvaleti açmak için yeterli değildir bunun yerine açma teli ya da bir tuvalet pompası ile sorun küçük bir sorun ise çözebilirsiniz.

Tuvalet pompası ile denediniz yine açılmıyorsa çok yapılan hatalardan birisi olan tuvaletin borusunu demir çubuk tahta çubuk gibi nesneler ile açmaya çalışmayınız. Demir çubuk yada sopalar ile açmayı deneyen kişiler malesef genellikle tuvaletin hemen altında kokuyu önlemek için konulan S şeklindeki boruyu kırarak işin dahada büyümesine sebep böyle özellikle düşük zeminlerde dolgu zeminlerde S şeklindeki kırılan boruyu değiştirebilmek için tuvalet taşını kırmak gerekir. Sizde işi büyütmeden tıkanmış olan tuvaletinizi açtırmak için bu işi yapan birisinden yardım almanız daha mantıklı olacaktır.

Ankara Tesisat Ankara'da tüm ilçelerde tuvalet borusu temizleme hizmeti vermektedir, tuvaletteki sorun neyse en kısa sürede gerekli tüm ekipmanlarımızla birlikte evinize işyerinize gelerek teknolojik makinelerimiz ile tıkanan tuvalet sorununuzu çözüyoruz.

Lavabo tıkanma sorunu çok sinir bozucu bir durum olmasına rağmen çokta büyütülecek bir sorun değildir. Genelde birçok kişinin başına gelen bu durum canınızı sıkmasın size bir telefon kadar yakın olan Pratik Tesisat çok kısa sürede tıkanık olan lavabonuzu açıyor.

Binaların vazgeçilmezi olan lavabolar gündelik kullanımın vazgeçilmez araçlarıdır, kullanımdan dolayı lavabolar zamanla tıkanma yaparlar bu durumlarda kullanıcıların en çok müracat ettiği çözüm kimyasal ürünlerle tıkanık lavaboyu açma yöntemi, kimyasal ilaçlarla lavabı açma işlemi zaman zaman sonuç vermesine rağmen kalıcı bir çözüm olmaktan çok uzak neden derseniz döktüğünüz kimyasal lavabo borusunun tıkanık yerinde küçük bir delik açıyor ve kimyasal açtığı o delikten akıp gidiyor o açılan küçük delikten siz bir müddet daha lavabonuzu kullanabiliyorsunuz ama kısa bir süre sonra lavabonuz tekrar tıkanıyor bu tür lavabo tıkanıklıklarında en güzel çözüm makinelerle tıkanığın açılmasını sağlamak yoksa her ay hatta her hafta tıkanan ve sürekli giderde problem yaşamanız kaçınılmaz yani tıkanık lavabo nuzu bir tesisat ustasına açtırmak çok daha hesaplı olacağı gibi kesin çözüm elde edersiniz ve artık lavabo şimdi mi tıkanacak yarınmı tıkanacak ne zaman diye düşünmezsiniz ve rahat edersiniz.