YİĞİT TESİSAT Tuvalet-Klozet-Lavabo-Banyo-Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Temizleme ve Yenileme Servisi 05343483231

Tıkanıklık Açma usta

Ana gider boruları dairenizden çıkan kanalizasyon borularının bağlandığı ve ordanda belediyenin kanalizasyonuna gittiği tesisattır. Ana hatlarda yaşanan sıkıntılar genelde giriş katlarda cereyan eder. Hattın tamamının veya bir kısmının tıkanması halinde kanalizasyon suları en alt kattaki dairenin en alt seviyedeki giderinden geri çıkmaya başlar.

Ana boru tıkanıklığı açma

Üst katlar kullanım yaptıkça da su bodrum katta ki daireden çıkar. Bu yüzden bodrum katları satın alırken birkez daha düşünün. Yada daire alırken tesisatları çok iyi kontrol ettirin. Bazende kat aralarında ana boru tıkanmaları yaşanabilir. Bu tür tıkanmalarda dairenizden gelen boru ile ana boru arasında yer alan çatalda tıkanmaya sebep olur. Tıkanıklık açılmadığı takdirde atık sular bir üst kattan dışarı çıkmaya başlar.

b- Daire içerisinde yaşanan tıkanmalar

Herhangi bir bez veya katı cisim kaçırılmadığı sürece bu alanlarda tıkanmalar meydana gelmez. Tuvaletlere genelde kaçırılan yabancı cisimler haricinde tuvalet hatları genelde tıkanmaz. Çok yoğun kullanılan tuvalet kağıtları başlıca sebepler arasında yer alır. Mutfak giderlerinde yaşanan tıkanmaların %90 tesisatçıların hatasından kaynaklanmaktadır. Bu hatalara düşmemek için aşağıdaki kurallara uymak gerekir.

1- Mutfak atık su gider borularını yatayda uzun tutmamak gerekir. En fazla uzunluk 3 metre olmalıdır.

2- Yatayda döşenen borulara yeterli eğimin verilmesi gerekir.

3- 90 derece dirsek yerine dönüşlerde 45 derecelik dirsekler tercih edilmelidir. Bu hatayı genelde ustalar kolon dönerken yaparlar.

4- Lavabo boru hattı 5 metreden daha uzun mesafe çekilecekse hattın çapının 70 lik diye tabir edilen borudan çekilmesi daha iyi olacaktır.

Tıkanıklık Açma Ustası

Tıkanıklık açma, ana boru, dökmeden, Ankara, Ankarasu tesisatçısı, kameralı, kanal görüntüleme, kırmadan, klozet, lameralı, lavabo, sistem, su arıtma cihazı, su kaçak tesipiti, tıkanan tuvalet, tıkanan tuvalet açma, tıkanık, tıkanık açma, tıkanmış tuvalet açma hizmeti vermekteyiz.

Su Tesisatçısi Tuvalet Mutfak Lavabo Pimaş Tıkanıklığı Açma Su kaçağı bulmak için acaba nereden kaynaklanıyor diye bir elimizde balyoz bir elimizde su tesisatının geçtiği haritayla duvar kırma dönemi artık çok geride kaldı. İleri teknoloji sayesinde icat edilen bir cihazla kırmadan su kaçağının yeri tespit edilebiliyor. Sadece su kaçağının olduğu nokta tespit edilip açılıyor ve tamiratı yapılıyor. Diyelim ki evde su kaçağı var. Bölgesel küflen meler, kabarmalar, dökülmeler meydana geliyor.

Evde belirgin bir rutubet kokusu var ve alt komşunuza da su sızıyor. Bu sorunu nasıl halledeceksiniz? Aslında çok kolay bu sorunu çözmek. Yapmanız gereken elinde teknolojik aletler ve teknik donanım bulunan bir su tesisatçısı bulup çağırmak. Su Tesisatçısi Tuvalet Mutfak Lavabo Pimaş Tıkanıklığı Açma gelecek bu cihaz yarımıyla kaçak nereden kaynaklanıyorsa bulup sadece o noktayı açarak tamir edecek. Hiçbir yeri kırmadan yıkmadan cihazla arıza tespiti yapacak. Üstelik saatlerce vakit harcamadan yapacak bunu. Ayrıca gelen usta işini iyi bilen bir usta olacağı için kaçak yapan bölgeyi açtığında nasıl bir tamir yolu izlemesi gerektiğini bilecek.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS